Home > Actueel > Voortvarend college komt met raadsvoorstel om de geluidswal bij de A20 te renoveren.

Word lid

4-07-2018

Voortvarend College komt met Raadsvoorstel om de geluidswal bij de A20 te renoveren

Onder aanvoering van VVD Wethouder Gerard van der Wees is er zeer snel na het aantreden van het college een raadsvoorstel aangenomen door de gemeente raad. De geluidswal is een veel gekoesterde wens van bewoners en ook de VVD Maassluis, die dit prominent had opgenomen in het verkiezingsprogramma.

Mede op initiatie van de bewoners
Voor de bewoners is er na een jarenlange strijd eindelijk een oplossing voor de geluidsoverlast van de A20. Mede op het initiatief van de bewoners is er een kostenneutrale oplossing gekomen in dit gebied. De VVD Maassluis is blij met deze initiatieven en zal deze graag blijven steunen.

Daarnaast zal de VVD Maassluis de komende tijd blijven strijden voor verdere uitbreiding van innovatieve geluidsschermen langs de rest van de A20 zodat ook de Vertowijk, het Wipperspark, Sluispolder-West en -Oost tegen de geluidsoverlast beschermd kunnen worden. De VVD verzoekt het college ook uit snel te kijken naar verdere planvorming en voor een innovatieve geluidswering langs de rest van de A20.