Home > Actueel > Michael Pistecky: Een sterk Nederland in een veilig Europa

Word lid

21-05-2019

Michael Pistecky:
Een sterk Nederland in een veilig Europa


Internationaal geori├źnteerd: dat is Michael Pistecky ten voeten uit. Michael is Hoofd Economische afdeling bij de Ambassade in Parijs. Geboren in Delft, opgegroeid in de regio Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. In deze omgeving is hij nu weer terug en heeft afgelopen tijd met elektrische fiets veel steden bezocht, waaronder (natuurlijk) ook Maassluis.

Van zijn ouders, die als vluchteling in Nederland kwamen, leerde hij dat de vrijheid in Nederland heel bijzonder is: iets om te respecteren en te beschermen. Als diplomaat in onder meer Londen en Parijs heeft hij zich daar afgelopen 20 jaar volop voor ingezet.

Opkomen voor een Europa waar vrijheid en welvaart centraal staat. Obstakels voor ondernemers wegnemen en investeren in technologie. En ook bij een Brexit te zorgen dat handel drijven mogelijk blijft. Niet tegen elkaar, maar naast elkaar, zodat we samen sterker staan in een rumoerige wereld.

Een internationale focus met wortels in de Rijnmond:
Michael Pistecky, nr. 10, lijst 4 VVD, donderdag 23 mei kan op hem gestemd worden!

Meer over Michael Pistecky:

Michael op Twitter

Michael op Facebook