Home > Actueel > Arne Weverling: Visie vanuit de Tweede Kamer

Word lid

10-03-2019

spreker op liberaal Grand café:

Arne Weverling: Visie vanuit de Tweede Kamer


Arne Weverling is sinds maart 2017 lid van de Tweede Kamer voor de VVD. Eerder was hij actief als wethouder in het Westland en o.a. bestuurslid van de VNG (Vereniging Nederlandse Gemeenten). Zijn portefeuilles in de Tweede Kamer zijn: visserij, natuur, tuinbouw, regionale deals, dierenwelzijn, kwekersrecht, telecommunicatie en post.

Blik vanuit de Tweede Kamer
Hoe raken de komende verkiezingen de activiteiten in de Tweede Kamer? En wat valt vanuit landelijk oogpunt op aan de activiteiten van Provincie en de Waterschappen? Arne licht toe vanuit zijn plek in de landelijke politiek.

Donderdag 14 maart in De Waker
Arne is donderdagavond 14 maart als spreker te gast op het liberaal café in De Waker. Welke pointers kan hij nog meegeven aan de kandidaten? Natuurlijk neemt hij ook deel aan het paneldebat op deze avond, en kan dus ook ingaan op vragen uit het publiek. 

Donderdagavond 14 maart is Arne Weverling één van de sprekers tijdens het Liberaal Café in De Waker in Maassluis. Bent u er ook bij? U bent van harte welkom!

 

Meer over Arne Weverling vindt u op de facebookpagina:
www.facebook.com/arne.weverling